Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI

2 posters
YazarMesaj
reisdragon
Yeni Üye
Yeni Üye
reisdragon

İsim : Alper Serhat Kaya
Takım : Galatasaray

GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI Empty
MesajKonu: GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI   GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI I_icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 7:46 pm

bu olay herkes tarafından bilinir ve bizim ilimizde yakın zamanda yaşanmıştır hatta gazetelerde bile yayınlanmıştır.
bir adam daha sabah ezanı okunmadan hamama gitmiş.girince selam vermiş ama hamam biletlerini kesen kişi cevap vermemiş.elbiselerini çıkartıp dolaba koymuş . içeri girmiş bir kişi varmış sadece ona selam vermiş o da almamış.sonra yanındaki adam sırtını keseleyeyim mi demiş o da tamam demiş sonra o kişi sırtını keselemiş adamın gözleri birden sırtını keseleyen kişiye ilişmiş.aman allahım ayakları ters!!! adam korkudan hamamdan nasıl çıktığını bilememiş.bekçiler görmüş adamı polise götürmüşler polis olay üzerine hamam sahibini aramış hamam sahibi daha uyanmamış bile! hamamın sahibi polisler ve adam hamama gelmişler hamamın kapısı kilitliymiş adam kapıyı açmış ve gerçekten de adamın elbiseleri dolaptaymış!!!
Bu olay gerçektir ben eskişehirde oturuyorm gazetlere felanda çıktı valla etkilendim
reisdragon
Yeni Üye
Yeni Üye
reisdragon

İsim : Alper Serhat Kaya
Takım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI   GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI I_icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 4:07 pm

aslında eskişehir de oturmuyorum alıntı olduğu için öyle Very Happy Very Happy
Mysterio
Yeni Üye
Yeni Üye
Mysterio

İsim : anıL özdemir
Takım : Fenerbahçe

MesajKonu: Geri: GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI   GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI I_icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:50 pm

çok saçma

GERÇEK Mİ BİLMİYORUM AMA GAZETELERDE ÇIKTI
1 sayfadaki 1 sayfası